Hakkımızda


Azu İzmir'in batı kıyısında plazalar bölgesinin kabuğunu kırıp doğu akdeniz kasabalarına ulaşmış,yüksek yapılardan taş konaklara kadar nitelikli yapılar üreten yeni nesil bir tasarım ofisidir. Bu başarı, işlevi ve formu birleştiren bir tasarım felsefesi ve doğru çözümler oluşturmak için gerçek mimari tasarımın peşinde koşmaktan kaynaklanmaktadır. Tasarımın dünyadaki yeri ve mimari projelerin çeşitli pazarlarda nasıl sunulacağı konusunda net bir anlayışa sahibiz. Hem binalarımızda hem de müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamada yüksek standartlara ve zarafete odaklanan bir hizmeti tanıtmak için çalışıyoruz…


Neler Yapıyoruz?


Kurumsal veya bireysel projelere görselleştirme, danışmanlık, tasarım, projelendirme, şantiye denetimi ve uygulama desteği sağlıyoruz.


Daha fazla bilgi

Ne yaptığımız ve nasıl yaptığımız hakkında konuşmayı seviyoruz. Telefon açıp mail atmak için tereddüt etmeyin. Staj başvuruları veya tedarikçi olarak bizimle çalışmak isterseniz lütfen öncelikli olarak mail ile bize ulaşın.

İletişim

Aşağıdaki bilgiler ile bize ulaşabilirsiniz.


İletişim Bilgileri

azumimarlik@gmail.com

Telefon: +90 232 342 22 23


Gsm:      
+90 532 600 13 89

Adres

Adalet Mah. Manas Bulv. No:39
Folkart Towers  Business Center  Bayraklı / İzmir


Hvis du virkelig bekymrer dig om dit helbred, så finder du på mandligmagt.com en masse nyttig information om dette problem.

Mimari Tasarım

İç Mekan Tasarım

Danışmanlık

Uygulama

Görselleştirme